Febelgra vlaanderen start collegiaal forum jongeren
Febelgra Vlaanderen, de federatie van de grafische bedrijven, is gestart met, met een collegiaal forum voor jongere mensen in de branche. Doel is onder andere het promoten van de grafische sector.
De ondersteuning is voortgekomen uit de fusie met de vroegere jongerenvereniging Fugra en gaat deel uitmaken van de permanente inspanningen van Febelgra Vlaanderen voor de ondersteuning en promotie voor de grafische sector. Door jonge leidinggevenden gestructureerd te stimuleren, wil de federatie bijdragen tot een krachtige grafische toekomst.
LidmaatschapVoorwaarden om deel uit te kunnen maken van het collegiaal forum zijn dat het bedrijf van de jonge leidinggevende graficus lid is van Febelgra Vlaanderen en dat de kandidaat zelf jonger is dan 45 jaar. Verder is het lidmaatschap bij de nieuwe jongerenvereniging gratis. Via een eerder uitgestuurde enquête toonden al zo’n 40 leden interesse. Op basis van deze lijst werd een commissie opgericht en eind oktober een kick-off vergadering georganiseerd.
FugramaDe commissie wil onder de vleugels van Febelgra Vlaanderen meteen werk maken van het ondersteunend ontmoetingsforum met onder andere een afwisselende mix van ontspannen netwerkingskansen, sector- en studiepromotie, en opleidingsactiviteiten. Als vlaggenschip fungeert de grafische beurs Fugrama. Hoog in het vaandel bij dit alles staan inspraak en betrokkenheid van de leden. Waarden die nog eens benadrukt worden in de officiële uitnodiging die grafisch Vlaanderen binnenkort ontvangt. Onder de titel “Maak Naam” worden de jonge leidinggevenden opgeroepen om aan te sluiten én meteen letterlijk hun stempel te drukken op de officiële naamskeuze voor de enthousiaste jongerenvereniging.
Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Febelgra Vlaanderen Jongerenwerking, Van de Wervestraat 8, bus 242060 Antwerpen. Zie ook www.febelgra.be
Bron: www.gw.nl
Gerelateerd nieuws
31.03 Geen doorstart failliete Molier Specials »
30.11 Omscholingsproject werkloze grafici van start gegaan »
29.06 Nieuwe bieding doorstart Giethoorn »
29.05 NDC mediagroep start met pilot BeeTaggs »
26.10 Febelgra prijzen voorjong grafisch talent »
26.10 Tweede doorstart voor Hepadru »
26.09 Forum en symposium over papier en milieu »
26.03 Doorstart waardedrukkerij thieme amsterdam »
26.03 Doorstart Afco Delcour een feit »
25.11 Doorstart wyt etiketten en drukkerij sonneveld »
24.12 Goed van start in 2006: vlieg met Graficus naar Ipex »
24.07 Wellicht doorstart drent goebel door ex-werknemers »
23.06 Koro start koro packvision »
23.06 Giethoorn failliet. geruchten over doorstart met euradius »
23.06 Gm zeef & offsetdrukstart kleinschalig door »